Ümraniye Bosch Servisi | 0216 420 07 99

ileMGD

Ümraniye Bosch Servisi | 0216 420 07 99

Mgd Teknik Servis Firması Olarak İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye Bosch Servisi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Servis Hizmeti Gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye Başta Olmak Üzere  İstanbul’un tüm ilçesine , semtine ve mahallesine 7/24 Servis imkanı Sunmaktayız. Servisimiz geniş hizmet olanakları ile Ümraniye’nin her bölgesine dilediğiniz zaman ve anında servis hizmeti gerçekleştiriyoruz.  Beyaz eşya alanında 1996 Yılından bu yana Hizmet veren servisimiz siz değerli müşterilerimize Beyaz Eşyalarında sorun yaşadığı takdirde profesyonel uzman ekiplerimizle Ümraniye Bosch Servisi olarak 7/24 Teknik servis çözümleri sağlamaktadır.

Markaya bağımlı kalmadan her marka Beyaz eşya , Kombi , Klima Servis hizmeti Vermekteyiz. Firmamız sizlere Anında Bosch Servisi gönderebilecek kadar kapsamlı uzman ekibimizle ile Bosch Beyaz Eşyanız da ki sorunlarına anında müdahale ederek sorunlarınızı gidermenize yardımcı oluyoruz. Kalitenin ve Uygun Fiyatın bir arada olduğu güler yüzlü , hızlı Ümraniye Bosch servisi için bizleri arayınız. Ümraniye semtinde Bulunan teknik servisimiz geniş yedek parça stoğumuz ile Kaliteli Ve Uygun fiyatlarla Bosch marka Ürünlerinize Yerinde Onarım yapmaktayız.

Uzman Ekibimiz yerinde tamir ettiği veya Parça Değiştirdiğinde Ümraniye Bosch Servisi Tarafından 1 YIL GARANTİ vermektedir. Ümraniyede bulunan teknik servisimiz bünyesinde çalışan personellerimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafınca verilen mesleki yeterlilik belgesine sahiptirler. Son derece profesyonel deneyimli Güler yüzlü hizmet olanagı Mgd Teknik Servis Olarak hizmetinizde.

Ayrıntılı Bilgi ve Danışma Hizmeti İçin İletişim Bölümümüzde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.