Ümraniye Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

ileMGD

Ümraniye Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servisi Firması olarak, Arçelik, Beko ve Altus markalı buzdolabı, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi ve tüm beyaz eşyalarınıza tamir bakım ve montaj hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Acil ihtiyacınız olduğu durumlarda aynı gün içerisinde de hizmet sunmaktayız. Uzman teknisyenlerimiz, son model araç ve ekipmanlarımızla size bir telefon kadar yakın bulunmaktadır.

Ülkemizin en büyük markaları arasında bulunan Arçelik, dünyanın en büyük ve en önemli beyaz eşya üretici firmalarından biri olarak, kendini yenilemektedir bunun yanı sıra daha işlevli modellere sahip ürünlerle, ulaştığı başarıyı sürdürmeye devam etmektedir. Arçelik markasına ait tüm ürünlerde olduğu gibi Buzdolapların’da da dünyanın en nitelikli teknolojisi kullanmaktadır. Araştırma ve geliştirme yani AR-GE Olarak da bildiğiniz kısıma ayrılan yılık bütçelerin ulaştığı son derece büyük rakamlar olduğunu söyleyebiliriz. Çağımızın yeni gerekliliklerine uygun olarak yeni teknolojinin de önünü açan ve çok daha işlevsel olmasının yanında, harcanan enerjiyi minumuma indirebilen, çevreye ve insan sağlığına son derece duyarlı ileri teknoloji ürünlerinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Dünya çapında tanınmış olan ve kendi ülkesinde de en iyi soğutucu olarak öncelikli tercih edilen Arçelik buzdolapları, bu modern ve özel teknolojisinin tüm avantajlarına rağmen, çeşitli dış etkenler ve kullanım hatalarından kaynaklı olarak çeşitli sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Markaya ait tüm ilke ve prensiplerin takipçisi olacak bir şekilde hizmet yaklaşımı sergilemekteyiz. Ümraniye Arçelik Servisi firması olarak ortaya çıkan tüm sorunlara en hızlı şekilde müdahale edebilecek yetenekte ve deneyime sahibiz.

Her daim aktif olarak çalışması gereken koşullara dayanıklı bir şekilde üretilmiş olan buzdolapları, tüm bu sağlam yapısına karşın, yanlış kurulum, kullanım koşulları ve kullanım hatalarının yanı sıra, elektrik şebekesinde oluşabilen çeşitli sorunlar sebebi ile bir takım arızaların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu sorunların oluşma sebeplerinin de dışında, hızlı bir şekilde çözümlendirilmesi ve cihazların kullanım ömürlerinin uzatılması amacıyla hizmet sunmakta olan Ümraniye Arçelik Servisi, benzersiz ürün kalitesine özel, benzersiz bir kalite ve nitelikte hizmet sunumu siz değerli müşterilerine hatasız sunmaktadır.

Buzdolaplarınızın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için, uygulama alanının yani zeminin düz, sert ve nemden arındırılmış bir bölgede olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Güneş veya herhangi bir ısı kaynağına yakın şekilde konumlandırılan buzdolapları, normalde tüketmesi gerekenden çok daha fazla enerji tüketerek çalışmak zorunda kalmaktadır. Bu sebeple cihazınızın güneşten ve ısı kaynaklarından uzak bir alanda kullanılmasına özen göstermelisiniz bu en önemli bir ayrıntıdır. Kurulum aşaması için Ümraniye

Arçelik Servisi teknik servis personellerinden, ihtiyacınız olan yardımı talep edebilir Daha detaylı Bilgi ve İletişim için Bizleri Arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.