Sancaktepe Bosch Servisi | 0216 420 07 99

ileMGD

Sancaktepe Bosch Servisi | 0216 420 07 99

Sancaktepe Bosch Servisi olarak Beyaz Eşya tamiri alanında güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümler üretmeyi amaç edindik.  Yılların  vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle  alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Orijinal ve kaliteli yedek parça kullanmanın bize sağladığı avantajı biliyor ve uzman kadromuzun tecrübeleri ile size 1 Yıl Garanti Veriyoruz.

Beyaz eşyalarınızda  yaşadığınız tüm sıkıntılarınızda yapmanız gereken tek şey İletişim Bölümümüzdeki telefonlardan çağrı merkezimizi aramaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizlerin sorunlarını dinleyip gerekli teknik ekibi tarafınıza en kısa sürede yönlenecektir. Müşteri temsilcimiz sorunu tam anlamak için sizden bazı kontrolleri yapmanızı isteyerek sizleri yönlendirebilir.

Bu kontrollerin ardından  sorununuz telefon aracılığı ile çözülemiyorsa deneyimli teknik uzmanlarımız gerekli yedek parçaları temin edip, sorunu yerinde çözmek için tarafınıza gelecektir. Sorunun çözümüne dair en doğru ve hızlı çözüm alternatiflerini sizlere izah ederek çözüme ulaştıracaktır. Sizlerin onay vereceği çözümü doğrultusunda arıza hızlıca giderilmektedir.

Sancaktepe Bosch Servisi olarak Sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için ve servis ağımızı iyileştirme yapmaktayız. Bunun için görüş ve önerilerinizi sürekli olarak dikkate alarak yolumuza devam etmekteyiz. Sizlerde aldığınız hizmeti, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezimize bildirebilirsiniz. Bütün bildirimleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelenip görüşlerinizi itina ile dikkate almaktayız.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti en uygun fiyatla sunan firmamız, geniş orijinal yedek parça stoğu ile sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak iyileştirilme yapmaktadır.

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim için Bizi arayarak ayrıntılı Bilgi alabilirsiniz.