Sancaktepe Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

ileMGD

Sancaktepe Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik servisi şubesi olarak, Geçmişten günümüze Arçelik, Beko ve Altus markalı, beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza uzman teknik servis hizmeti sunmaktayız. Bu konuda uzmanlık kazanmış deneyi sahibi personellerimiz ile son model araç ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimizin tüm teknik işlerinizi 1 yıl garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz de her gün onlarca müşterilerimizin yaptığı gibi İletişim Bölümümüzden bizi arayarak yardım almanız gereken konu ile ilgili detayları sormak istedikleriniz sorabilir Kafanızda ki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Sancaktepe Arçelik Servisi, Tüm beyaz eşya ürünleriniz için orijinal yedek parça bulundurmaktadır ve müşterilerine satın aldıkları ürünler için 1 yıl garanti süresi vermektedir. Satın aldığınız ürünlerde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda İletişim bölümümüzden çağrı merkezimize bağlanabilir, bu konuda yetkili kişilere sorununuzu iletebilir çözüm bulabilirsiniz. Alanında deneyimli ve kaliteli kadromuz ile bu konuda da en üst düzey hizmet sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

İletişim sağladığınız ilgili personellerimiz sizden görüşme esnasında bazı kontroller yapmanızı rica edecek , sorunun kesinliğinden emin olmak amacı ile lütfen söylenenleri bire bir olarak uygulayınız. Problem uzaktan çözülemeyecek kadar büyük ise servis, ürününüzün tam onarımı için kapınıza kadar yedek parçayı ulaştırmaktadır.

Beyaz eşyalarımız, tüm gün süre zarfında pek çok ev işini gerçekleştirmemizde fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Çağın en önemli teknolojileri olan çamaşır makinelerini, bulaşık makinelerine ve çok daha fazlasını günlük yaşantımızda her alanda kullanıyoruz. Ancak hayatımızı oldukça kolaylaştırabilen, bu teknolojilerin zamanla arızalanması ya da bakıma ihtiyaç duyabilmesi söz konusu olabiliyor. Alanında uzman profesyonel kadromuz ile beyaz eşya ürünlerinizde yaşadığınız sorunlara profesyonel çözümleri Sancaktepe Arçelik Servisi olarak  sunmaktayız.

Firmamız müşterilerine güvence verme konusunda oldukça hassas çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle en kaliteli hizmete ulaşmak adına sürekli gelişim ve değişim için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaktayız. Arçelik Sancaktepe Servisi, beyaz eşya ürünlerinin tümü için 1 yıl garanti süresi vermektedir.