Hakkımızda

Mgd Teknik Servis Ümraniye Dudullu Arçelik Servisi olarak İstanbul’un belirli bölgelerine Arçelik – Bocsh Servisi hizmeti vermekteyiz. Her sene firma çalışma prensibimizin çıtasını daha da yükseltip, verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirlerini toplayarak sektörde büyümeye devam ediyoruz. Firmamız sanayi devriminden bu yana gelişen teknolojinin beyaz eşya koluna teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yaşamımızı uzun senelerden beri kolaylaştıran beyaz eşyalarımız, bugün sektörde teknoloji kavramını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Mgd Teknik Servis 1996 Yılından bu yana Ümraniye Arçelik Servisi olarak İstanbul’un belirli semtlerine servis hizmeti sağlayan kurumsal bir firmadır. Arçelik beyaz eşya bakım onarım, arıza tespiti gibi işlemleri sürdürmekte olan Arçelik Servisi bugün alanında deneyimli güler yüzlü ekibi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel çalışmalarını sürdürmekte ve sunduğu hizmetler ile misyon ve vizyonları yolunda adım adım ileriye taşımaktadır. Kurulduğu günden beri inovasyonlar ile gelişimine devam eden ekibimiz, her geçen gün siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla büyümekte ve “günlük servis kapasitesini önemli ölçüde” farklı bir boyuta taşıyarak gelişmektedir.

Her yeni güne müşterilerimize daha çok avantaj sunmak için çalba sarf etmekteyiz. Mgd Teknik Servis firması olarak bugün istatiksel olarak hedeflerine profesyonel şekilde yürümekte ve başarı seviyesini yükselterek sektörde adını kalıcı bırakmayı hedeflemektedir. Son teknoloji ger geçen gün yenilenen cihazlarımız sayesinde çamaşır makinelerinizi, bulaşık makinelerinizi, buzdolaplarınızı ve diğer ürün gruplarınızı onaran servisimiz periyodik olarak uzman elemanları ile servis kalitesini her geçen gün arttırmakta ve müşterilerine sunduğu hizmetler ile olumlu geri dönüşümler almaktayız.

Arçelik – Bosch Servis hizmetimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Size en hızlı Arçelik Servisi hizmetini sunmak için ekibimiz eğitimlerine devam ediyor. Aynı zamanda tüm ekibimizin Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki yeterlilik belgesi bulunuyor, size en iyi hizmet kalitesini sunmak adına uzman kadromuz sürekli çalışıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınız için Servis hizmetini itina ile gerçekleştiriyoruz. Firmamız beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için profesyonel ekipmanlar kullanarak Değerli eşyalarınızı Riske atmıyor.

Mgd Teknik Servis Hızlı ve Güvenilir hizmet sunuyor. Sizlerde cihazınızın teknik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ve servis talep etmek istiyorsanız İletişim Bölümümüzden bizleri arayabilir kurumsal firmamızdan teknik destek talep ederek cihazınızda ki sorunu en kısa sürede Mgd Teknik Arçelik – Bosch Servisi uzman ekibi aracılığı ile giderebilirsiniz.