Dudullu Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

ileMGD

Dudullu Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

Dudullu Arçelik Servisi

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Dudullu Arçelik Servisi olarak Hizmet veren Mgd Teknik Servis olarak; müşterilerimize kaliteli hizmet verebilmek için her zaman servis hizmeti sağlamaktayız. Servisimiz geniş hizmet ağı ile Dudullu’nun her bölgesine ve Anadolu Yakası’nın çoğu bölgelerine servis hizmeti vermekte olan firmamızdan istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı alanlarında uzun yıllardır hizmet veren firmamız; müşterilerimize beyaz eşyalarında herhangi bir sorunla karşılaşmış olduğu durumda profesyonel alanında uzman ekibimizle teknik servis imkanı sunmaktayız.Arçelik marka beyaz eşyalarınıza tamir, bakım, onarım ve parça eşya değiştirmk hizmetlerini hızlı ve pratik bir şekilde vermekteyiz. Mgd

Teknik Servis firmamızdan talebiniz üzerine anında teknik servis personellerimizi yönlendirmekte ve beyaz eşyanızda karşılaştığınız problemlerinize anında müdahale edilmesini sağlamaktadır. Güvenin, kalitenin ve ekonomik fiyatların bir arada olduğu; güler yüzlü, her biri alanında uzman personelleri ve hızlı bir teknik servis arıyorsanız iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir ve servis formu oluşturabilirsiniz.

Teknik servis hizmetlerimiz ile kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümlerimiz ile Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yerinde tamir ve bakım yapmaktayız. Geniş yedek parça stoğumuz sayesinde sizlere zaman kaybınız olmadan hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuz yerinde tamirini gerçekleştirdiği durumda veya parça eşya değiştirdiğinde firmamız tarafından parça eşyamıza ve işçilik için 1 yıl garanti vermektedir.

Müşterilerimiz tarafından servis talep edildiğinde ev veya iş yerinize servisimizin ulaşması durumunda sizlerden az miktarda servis ücreti talep etmekteyiz.Dudullu Beyaz Eşya Servisi olarak değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla servis hizmeti vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Garantili hizmet politikamız sayesinde aklınızda bir soru işareti kalmaması adına beyaz eşyanıza gözlerinizin önünde yerinde bakım, onarım ve tamir yapmaktayız. Kendi alanlarında profesyonel olan teknisyen kadromuza gönül rahatlığı ile güvenebilir, eşyanızın tamirini hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Hizmetlerinde profesyonel ve hassas olan personellerimiz oluşan herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde giderebilmektedir.