Çekmeköy Bosch Servisi | 0216 420 07 99

ileMGD

Çekmeköy Bosch Servisi | 0216 420 07 99

Çekmeköy Bosch Servisi Mgd Teknik Servis firması olarak Beyaz Eşya tamiri alanında güvenilir, hızlı ve kaliteli çözümler üretmeyi amaç edinmiş “Bosch Beyaz Eşya Servisi” yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübesi ile alanında uzmanlaşmış teknik ekibimizle siz değerli İstanbul halkının hizmet vermekteyiz. Orijinal ve kaliteli yedek parça kullanmanın bize sağladığı avantajı biliyor ve uzman kadromuzun tecrübeleri ile size 1 YIL GARANTİ vermekteyiz.

Beyaz eşya alanında yaşadığınız bütün sıkıntılarınızda yapmanız gereken tek işlem ;

Sabit : 0216 420 07 99
Gsm : 0544 800 40 22
E-Mail : info@mgdservis.com

İletişim Bilgilerimizden Bizleri arayarak Müşteri Temsilcilerimize sorununuzu bildirmektedir. Çağrı merkezi yetkilimiz sizlerin sorunlarını dinleyip gerekli teknik ekibi tarafınıza yönlendirecektir. Çağrı merkezi yetkilimiz sorunu tam anlamak için sizden bazı kontrolleri sağlamanızı isteyecek ardından  yapılan kontrollerde sorun telefon aracılığı ile çözülemiyorsa gezici teknik uzmanlarımız gerekli yedek parçaları temin edip, sorunu yerinde çözmek için kapınıza kadar gelecektir.

Sorunun çözümüne dair en doğru ve hızlı çözüm alternatiflerini sizlere sunarak en uygun alternatifler ile yardımcı olacaktır. Sizlerin onay vereceği çözümü doğrultusunda arıza hızlıca giderilmektedir.

Sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için ve servis ağımızı iyileştirme ve geliştirme yönünde çalışmalar yapmaktayız. Bunun için görüş ve önerilerinizi sürekli olarak dikkate almaktayız. Sizlerde aldığınız hizmeti, görüş ve önerilerinizi çağrı merkezimize bildirebilirsiniz. Bütün bildirimleriniz uzman ekibimiz tarafından titizlikle incelenerek dikkate alınmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti en uygun fiyatla sunan firmamız, geniş orijinal yedek parça stoğu ile sizlere daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip etmektedir.