Çekmeköy Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

ileMGD

Çekmeköy Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

Çekmeköy Arçelik Servisi

Çekmeköy Arçelik servisi Firması olarak, Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza hızlı ve garantili Arçelik teknik servis sağlamak amacıyla bölgemizde günlük en az 2 teknik servis aracımızı hazırda bulundurmaktayız. Bunu neden yapıyoruz ? Aynı zamanda zamandan tasarruf sağladığımız gibi araçlarımız yedek parça açısından her daim hazır olması sayesinde de yerinde onarım yaparak bütçeniz açısından tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Sizi hem nakliyat masrafından feragat ettiriyoruz hem de hızlı ve yanınızda onarım yapıldığı için daha güvenilir bir hizmet gerçekleştirmiş oluyoruz.

Siz Değerli Müşterilerimiz her daim onlarca müşterimizin de gerçekleştirdiği gibi bizi iletişim numaralarımızdan arayarak servis kaydınızı oluşturabilir ve sorunlarınızı zahmetsiz ve en uygun bir şekilde çözmüş olabilirsiniz.

Bugün tüm dünya çapında üstünlüğünü kabul ettirmiş olan dev marka Arçelik, beyaz eşya üretimleri ile yeni nesil cihaz özelliğinin kazanılmasında önemli aşamalar sonucunda kullanıcılara ulaşım gerçekleştirmektedir. Geleceğin de teknolojik harikalarını ülkemizde ve dünya genelinde milyonlarca tüketiciye ulaştırmaktadır. Arçelik, ayrıca kalitenin sembolü olarak güven kelimesi ile tanınmaktadır. Çekmeköy Arçelik Servisi olarak sizlerin her daim yanınızda bulunduğumuzu ürünlerinize değer verdiğimizi ve en kaliteli hizmeti sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Arçelik beyaz eşya üretimlerinin yirmi yıldır teknik servis, bakım, onarım ve tamir hizmetlerini kurumsal olarak hayata geçiren ve bugün İstanbul ilimiz genelinde onlarca şubesi ile hareket eden firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile önceliğinde her zaman yüksek seviyede müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Gerek Hizmet sunumu olsun gerekse elde ettiği başarıları sayesinde Çekmeköy bölgesinde uzun yıllardır üst seviyede hizmet gerçekleştiren firmamız Arçelik Çekmeköy Servisi olarak günümüz firma anlayışına paralel düzeyde kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tüm çalışmalarında son model teknik donanım ile hareket eden şubemiz, aynı zamanda eğitimli personel kadrosu ile çalışmalarını yerine getirmektedir.

Dünya çapında ve yüksek kalitede hizmet sunarak bölgede önemli bir konumda bulunan Çekmeköy Arçelik Servisi, beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerinde bölgede lider konumda bulunmaktadır, her çalışmasında göstermiş olduğu titizlik anlayışı ile başarılı sonuçlara imza atarak siz değerli müşterilerinin beğenisini toplamakta üstün hizmetler sunmaktadır.

Bunun yanı sıra nitelikli ve daha kaliteli hizmet yarışında bulunan Çekmeköy Arçelik Servisi, bölgede hızlı ulaşım sağlamak amacıyla Mobil Teknik Servis uygulamasını hayata geçirmektedir. Şubemiz hizmetlerinden yararlanmak için 7/24 sürekli olarak açık bulunan Çağrı Merkezimiz aracılığıyla iletişime geçebilir firmamız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.