Beykoz Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

ileMGD

Beykoz Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

Beykoz Arçelik Servisi olarak, Beykoz ve Bölge semtlerine Arçelik, Beko, Altus markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınız için aynı gün teknik servis hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bölgemizde hazır tuttuğumuz teknik servislerimiz, sizlere en hızlı hizmeti vermek üzere yedek parça ve teknik ekipman açısından kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Hizmet Kalitemiz ve Profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde tamir, bakım, onarım ve montaj işleriniz yerinde yapılabilmektedir. İşlerinizin yerinde yapılması size hem vakit kazandıracaktır hem de taşıma ve nakliye ücretinden kurtaracak olduğu gibi aklınız bozulan ürünün akıbetine takılı kalmayacaktır.

Orjinal yedek parça ve işçiliğimiz firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alınmakta olup Bizden satın alacağınız tüm hizmetleriniz aynı arıza ve hataya karşı 1 yıl sigortalanmış olacaksınız.

Tam eğitimli genç ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile teknik işlerinizi size en kısa yoldan ve doğru çözümlemeler ile gerçekleştirmekteyiz. Hatalı yapılan tespitler nedeni ile aynı arıza için defalarca ücret vermektense bizi arayın hemen problemlerinize sağlıklı çözüm önerileri sunalım.

Yavuztürk mahallesi, Kavacık, Kandilli, Acarlar mahallesi, Anadolu Hisarı, Elmalı mahallesi, Göllü Mahallesi, Baklacı mahallesi, Gümüşsuyu, Ortaçeşme, Kılıçlı Mahallesi, Kanlıca, Çamlıbahçe mahallesi, Paşabahçe, Poyraz, Soğuksu, Yavuz Selim mahallesi, Akbaba, Bozhane, Çengeldere, Çubuklu, Görele mahallesi, Mahmut Şevket mahallesi, Anadolu Feneri, Göksu mahallesi, Göksu evleri, Tokatköy, Paşamandıra, İshaklı, Kaynarca mahallesi, Rüzgarlıbahçe, Yalıköy, Rüzgarlıbahçe mahallesi ve bu semtlerimize yakın olan mahallelere de teknik servis hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz eşyalar hepimizin evlerinde sürekli kullandığı olmazsa olmaz eşyalarımızdır. Herkesin bütçesi elbette farklılıklar gösterebilir. Fakat beyaz eşyalar artık temel ihtiyaç konumunda olup en önemli unsurları oluşturmaktadır. Bu sebeplede her bütçeye uygun beyaz eşyalar satışa sunulmaktadır. Son teknoloji yeni çıkan beyaz eşyalar daha yüksek fiyatlara satılırken geçmiş yıllara ait beyaz eşyalar daha uygun fiyata alıcı bulmaktadır. Artık günümüzde beyaz eşyanın rengi, şekli bile fiyatlandırma politikası ile satılır haline gelmiştir. Renkli ve göz alıcı beyaz eşyalar yüksek rakamlar ile alıcı almaktadır. Bu denli ücret ödenerek alınan beyaz eşyaları kullanılabildiği kadar fazla kullanmak en önemli

Beyaz eşyaların çok uzun süre kullanılabilmesi için bazı tedbirler alınmalıdır. Bu tedbirlerden en önemlisi ilk olarak kullanım kılavuzunu okumaktır. Verilen talimatlar doğrultusunda beyaz eşyalar kullanılmaya başlanmalıdır. İkinci olarak beyaz eşyalar kapasitesi doğrultusunda kullanılıp yıpratılmadan dikkatli kullanılmalıdır. Üçüncü olarak beyaz eşyalarda meydana gelen küçük arızalar göz ardı edilmemelidir. Mutlaka servis ile iletişime geçilerek problemin büyümesinin önüne geçilmelidir. Ve son olarak da beyaz eşyalar arızalanmadan yıllık bakımları düzenli şekilde yapılmalıdır. Yıllık bakımlar genellikle önemsenmez ancak beyaz eşyaların ömrünün uzaması isteniyorsa bu detaylara dikkat edilmektedir. Beyaz eşya bakımları profesyonel servislere yaptırılmalıdır. Bu konuda Beykoz Arçelik Servisi tercih edilmektedir. Bu teknik servisin çağrı merkezinden, teknik ekibine kadar herkes profesyonel ve deneyimlidir. İletişim Bölümünden çağrı merkezi arayarak müsait olunan tarihe randevu oluşturabilirsiniz.