Ataşehir Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

ileMGD

Ataşehir Arçelik Servisi | 0216 466 47 06

Ataşehir Arçelik Servisi olarak, size en kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Farklı bölgelerde hali hazırda bulunan gezici teknik ekiplerimiz sayesinde, en hızlı ve garantili teknik hizmeti sunmaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve buzdolabı gibi cihazlarınız için garantili hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Cihazlarınızla ilgili sunacağımız tüm bakım onarım ve montaj işleriniz ve orijinal yedek parça kullanımlarınız 1 yıl garantimiz altında tutulmaktadır.

Her evin ve herkesin vazgeçilmezi şüphesiz ki beyaz eşyalar olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz eşyaların olmadığı, işlevini yitirdiği bir ortamda hayat standartları da oldukça düşmektedir. İşleriniz aksamakta, yaşam zor bir hale gelmektedir. Örneğin kombi’niz bozulduğu zaman resmen hayat durur öyle değil mi? Soğuk kış gününde evinizin soğuması sıcak suyunuzun olmaması başa gelebilecek en büyük problemden diyebiliriz. Kombinin rahatlığına alışan insanlar bozulduğu zaman ciddi sıkıntılar yaşayabilirler. Soğuk kış gününde böyle bir problem yaşanmaması için alınması gereken önlemler mevcuttur.

Öncelikle kombiler hassas beyaz eşya grubundadır. Bunun anlamı diğer beyaz eşyalara oranla kombiler daha sık arıza göstermesi olağan karşılaştığımız durumlardır Kimi zaman bu arıza kombiyi açıp kapayınca kendiliğinden yok olsa da anlık arızalar gibi dursa da asla ihmal edilmemesi gerekmektedir. Çünkü küçük problemlerin önlemi alınmazsa günden güne problem büyümektedir. Kombiler de ucuz eşyalar olmadığından dolayı yenisini almak elbette aile bütçesine olumsuz yansıma olacaktır. Ataşehir Arçelik servisi her daim problemlerinize çözüm sunmak için çalışıyor.

Kombilerde olan arızaları tespit etmek amacı ile aynı zaman da performansını arttırmak için bakım yaptırmak gerekmektedir. Böylece kombide henüz belirti göstermeyen ancak içten başlayan problemler ortaya çıkabilmektedir ve önlemi hemen alınarak olası sorunların önüne geçilir. Bakımdan sonra kombi daha yüksek performans göstermektedir ve petekler daha iyi ısınmaya başlamaktadır. Kombi bakımı için uzman bir servis olan Ataşehir Arçelik Servis tercih edilmektedir. Bu servis kombi bakımını yaparak olası problemleri tespit edebilir. Yalnızca kombi bakımı değil, evde bulunan diğer beyaz eşyaların bakımı ve tamiri için de servisin çağrı merkezi aranarak en yakın tarihe randevu talep edilerek daha detaylı bilgi ve sorularınız için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.